Cześć kochani !!!!
Tym razem mam dla Was szybkie ciasto kruche z budyniem i owocami: jagody i maliny . Mam nadzieję że będzie Wam smakować.
POTRZEBUJEMY
Ciasto
- 200 g masła
- 1 łyżeczka cukru z wanilią
- 1 łyżeczka proszku do pieczenia
- 100g cukru pudru
- 4 żółtka
- 300 g mąki pszennej Szymanowskiej
Budyń
- 1 i 1/2 budyniu waniliowego
- 3 łyżki cukru
- 600 ml mleka
Owoce
- 250 g borówek leśnych i 250 g malin ( mogą być mrożone)
- 2 łyżki cukru
- 1łyzka mąki ziemniaczane
Dodatki
- blaszka o wymiarach 24 cm x 24 cm
- papier do pieczenia
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA
Ciasto
- Do miski dajemy wszystkie składniki na ciasto i szybko zagniatamy
- Formę do pieczenia wykładamy papierem do pieczenia
- Ciasto dzielimy na dwie części: 2/3 wykładamy do foremki a 1/3 zostawiamy do potarcia
- 2/3 ciasta wkładamy na 30 minut do lodówki a 1/3 do woreczka i do zamrażalnika też na 30 minut
- Budyń gotujemy według przepisu na opakowaniu następnie przelewamy do miski i studzimy
- W garnku podgrzej owoce z cukrem. Następnie dodaj mąkę ziemniaczaną wymieszaną z odobiną wody
- Mieszaj energicznie aż masa zgęstnieje
- Odstaw do wystygnięcia
- Ciasto wykładamy do blaszki wyłożonej papierem do pieczenia
- Na to wykładamy budyń
- Następnie wykładamy masę owocową
- Na koniec resztę ciasta trzemy na tarce -grube oczka
- Wkładamy do nagrzanego piekarnika 180 stopni C i pieczemy około 40 do 50 minut na złoty kolor
LUBIĘ I POLECAM ♥♥
Jeśli spodobał wam się ten przepis komentujcie , obserwujcie bloga , polecajcie znajomym , odwiedzajcie stronę na facebooku. Słodkie do Słodkiego Facebook oraz na Tik tok Instagramie Słodkie do Słodkiego Instagram
Fot Ewa Barciok
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz